Produkcja tektury falistej

Produkcja tektury falistej

Produkcja tektury falistej 2,3,5 warstwowej w falach E,B,C,EB,BC w różnych gramaturach.

Projektowanie i grafika

Projektowanie i grafika

Nasz dział graficzny dysponuje nowoczesnym cyfrowym studiem CTP i DTP, wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowania. Wykonujemy prototypy opakowań na ploterach marki KONGSBERG oraz sprawdzamy poprawność kolorystyczną na maszynie EPSON STYLUS PRO 4900. Pracujemy na specjalistycznych oprogramowaniach Artios CAD, Adobe Illustrator CC oraz na oprogramowaniach marki Kodak. Jako jedni z nielicznych posiadamy naświetlarkę do płyt offsetowych CtP-bezprocesowych Kodak.

Druk Flekso HD

Druk Flekso HD

Flekso HD to dzięki maszynie  Celmacch Chroma Print HD z możliwością druku do pięciu kolorów + lakier w formacie 2100 x 1300 mm mamy możliwość druku bezpośrednio na tekturze falistej zbliżonej do jakości offsetowej.

Druk offsetowy

Druk offsetowy

Drukujemy na najnowocześniejszej maszynie do druku w wielkim formacie KBA Rapida 164 , wyposażoną w 6 zespołów drukujących oraz w wieże do nakładania lakierów dyspersyjnych. Maksymalny format druku to 1640×1205. Maksymalna wydajność produkcyjna to 13000 ark/h.

Stosujemy również technikę DIRECT PRINT,czyli otrzymujemy jakość druku offsetowego na arkuszu tektury falistej( fala E lub fala F). Proces szybszy i tańszy niż stosowany w druku flexograficznym.

Sztancowanie

Sztancowanie

Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny i kompleksowy park maszyn sztancujących,dzięki czemu realizujemy bardzo szeroki zakres prac. Pracujemy na maszynach BOBST VISION CUT w formacie 1600x1100mm, BOBST 1575 EEG w formacie 1575x1075mm, wykrawarkach rotacyjnych 2400x1600mm oraz na 6 wykrawarkach płaskich 3000x2040mm.

Okienkowanie

Okienkowanie

Wykonujemy opakowania z okienkami foliowymi o dowolnych kształtach, grubości i kolorach.

Klejenie

Klejenie

Nasze składarko-sklejarki umożliwiają nam sklejanie najbardziej skomplikowanych konstrukcji. Sklejarki marki Versor oraz A&S, umożliwiają nam szybką finalizację procesu produkcji opakowań.

Kaszerowanie

Kaszerowanie

Technologia ta jest skierowana głównie do klientów, którzy cenią sobie wysokie walory estetyczne i wytrzymałościowe opakowań. Kaszerujemy na Laminatorze FMZ 1650x 1650.
W procesie kaszerowania stosujemy tekturę falistą typu: E, B,C,F, BC,BE, EE w zależności od potrzeb klienta.

Istnieje możliwość uszlachetniania powierzchni wyrobów poprzez:
lakierownie wybiórcze (np. tylko logo) bądź całej powierzchni lakierem, zastosowanie folii błyszczącej lub matowej