Etapy rozwoju

Etapy rozwoju
  • Zakup nowoczesnych linii technologicznych do produkcji opakowań oraz tektury dwuwarstwowej,
  • Rozszerzenie asortymentu produktów,
  • Rozbudowa hal produkcyjnych i magazynowych,
  • Stworzenie działu projektowo-konstrukcyjnego opakowań oraz działu produkcji form wykrojnikowych,
  • Uruchomienie działu graficznego pracującego na w pełni profesjonalnym sprzęcie graficznym.

Ludzie

Personel, to doświadczeni ludzie, którzy z pasją i potrzebą ciągłego rozwoju pracują w  STEC-POL. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy. Jesteśmy nowoczesną firmą, doskonale zorganizowaną i zatrudniającą wykształcony zespół ludzi.

Oferujemy lokalnej społeczności stabilne miejsca pracy, gwarantujące osobisty rozwój i możliwość bezpiecznego planowania przyszłości. Naszą misją jest realizacja potrzeb klientów poprzez tworzenie produktów o najwyższej jakości, które dzięki pełnej kontroli w procesie produkcji spełniają najwyższe wymagania naszych klientów.

O nas

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście
do projektu

Nasi konstruktorzy i graficy gwarantują fachowe doradztwo przy opracowaniu konstrukcji opakowania.  Wykonujemy prototypy opakowań na ploterach marki KONGSBERG oraz sprawdzamy poprawność kolorystyczną na maszynie EPSON STYLUS PRO 4900.

Nowoczesny
park maszynowy

Pozwala nam na błyskawiczną realizację zamówień oraz wykonywanie wszystkich etapów produkcyjnych w jednym miejscu. Ułatwia nam to koordynacje procesów produkcyjnych oraz dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości.

Najwyższa
jakość

Dbając o ciągłą poprawę jakości świadczonych usług w STEC-POL wdrożono system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 oraz system kontroli pochodzenia produktu FSC CoC®. Stała kontrola stosowanego surowca, produkowanej tektury oraz opakowań prowadzona jest przez wysoko wykwalifikowanych pracowników z działu jakościowego.

25 letnie
doświadczenie

Nasze doświadczenie i technologia umożliwiają nam wykonywanie dowolnych kształtów opakowań wg. preferencji i wymagań klienta. Stosujemy szeroki wachlarz technik zadruku oraz najnowocześniejsze uszlachetnienia.

Konkurencyjne
ceny

Jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań, dzięki czemu oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny oraz terminowe dostawy.

Możliwość wysłania
próbki

Zaprojektujemy każdy rodzaj opakowania oraz materiał POS. Stworzymy projekt w wersji elektronicznej z możliwością zamówienia prototypu, który wyślemy do Państwa akceptacji.

O nas

Z pasją do motorsportu

Wielką pasją prezesa firmy, Adama Steca jest motosport. Po godzinach zamienia garnitur na kombinezon rajdowy, rywalizując na odcinkach specjalnych swoim Fordem Fiestą R5. Rajdy samochodowe to nie tylko adrenalina i prędkość. Tak jak w prowadzeniu biznesu, za kierownicą rajdówki niezbędne jest podejmowanie szybkich decyzji, oszacowanie ryzyka oraz nieustanna koncentracja w dążeniu do celu, którym w przypadku rajdów jest meta.

Jako firma Stec POl w 2015 roku objęliśmy współpracą sponsorską utalentowanego kierowcę rajdowego, Jakuba Brzezińskiego – vice mistrza Polski w sezonie 2016. Następnie rywalizującego w sezonach 2016-2017 na trasach Rajdowych Mistrzostw Świata, startując w kategorii WRC-3, godnie reprezentuje markę Stec Karton.

Więcej informacji o startach zespołu rajdowego Stec Rally Team, można znaleźć pod adresem www.stecrallyteam.pl